Ta strona używa plików cookies. Korzystając z naszej strony, wyrażają Państwo zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia końcowego. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w przeglądarce internetowej.

Sprawy karne

Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw karnych. Dążymy do zapewnienia Państwu skutecznego i rzeczywistego prawa do obrony. Staramy się możliwie szybko i precyzyjnie określić ryzyko lub zakres potencjalnej odpowiedzialności karnej klientów, koncentrując się na realnych scenariuszach prowadzonego przeciwko Państwu postępowania karnego. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w sprawach o zróżnicowanym stopniu zawiłości, od spraw o drobne występki po złożone, wieloosobowe procesy.

Reprezentujemy klientów przed wszystkimi organami prowadzącymi postępowanie przygotowawcze (śledztwo, dochodzenie), w trakcie procesu przed sądami pierwszej i drugiej instancji oraz przed Sądem Najwyższym. Pomagamy naszym mocodawcom także po wydaniu prawomocnego wyroku skazującego, na etapie postępowania wykonawczego. Dbamy o Państwa interesy, występując przede wszystkim w charakterze obrońcy podejrzanego (w postępowaniu przygotowawczym), oskarżonego (w postępowaniu sądowym) i skazanego (w postępowaniu wykonawczym). Pełnimy również funkcję pełnomocnika świadka, pokrzywdzonego, oskarżyciela posiłkowego oraz prywatnego. Podejmujemy się także obrony w sprawach o wykroczenia.

wróć do strony głównej