Ta strona używa plików cookies. Korzystając z naszej strony, wyrażają Państwo zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia końcowego. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w przeglądarce internetowej.

Kancelaria

Nasza kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu sporów sądowych. Korzystając z kilkunastoletniego doświadczenia procesowego, pomagamy Państwu w sprawach karnych, rodzinnych i cywilnych.

Nasz zawód wykonujemy z zamiłowaniem, w poczuciu odpowiedzialności za dobro klienta i wynik każdej powierzonej nam sprawy. Państwa interesów bronimy w sposób konsekwentny i odważny. Staramy się, aby klienci kancelarii w możliwie najmniejszym stopniu odczuwali stres związany z prowadzonym postępowaniem. Z naszymi mocodawcami pozostajemy w stałym kontakcie, na bieżąco informując ich o przebiegu postępowania.

Wszystko, o czym dowiadujemy się w związku z udzielaniem pomocy prawnej, objęte jest tajemnicą adwokacką, a obowiązek jej zachowania jest nieograniczony w czasie. Bezwzględne przestrzeganie przez nas tajemnicy zawodowej oraz zasad etyki adwokackiej gwarantuje naszym klientom poczucie bezpieczeństwa i dyskrecji.

Dzięki stałej współpracy z notariuszami, psychologami, detektywami, mediatorami, doradcami podatkowymi i tłumaczami zapewniamy klientom kompleksową opiekę w sprawach, których się podejmujemy. Usługi świadczymy również w języku angielskim.

wróć do strony głównej