Ta strona używa plików cookies. Korzystając z naszej strony, wyrażają Państwo zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia końcowego. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w przeglądarce internetowej.

Kancelaria

Nasza kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu sporów sądowych. Korzystając z wieloletniego doświadczenia procesowego, bronimy interesów naszych klientów w sprawach karnych, rodzinnych i cywilnych.

Wiemy, że renomę kancelarii adwokackiej buduje zadowolony klient, dlatego nieustannie dbamy o jakość świadczonych przez nas usług. Do każdej powierzonej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Z naszymi mocodawcami pozostajemy w stałym kontakcie, na bieżąco informując ich o przebiegu postępowania. Państwa sprawy, często stresujące lub trudne emocjonalnie, prowadzimy w sposób zapewniający możliwie duży komfort psychiczny. Nasz zawód wykonujemy z zamiłowaniem, w poczuciu odpowiedzialności za dobro klienta i wynik sprawy, w której występujemy.

Doświadczenie zespołu kancelarii, zdobywane od szeregu lat w postępowaniach przed organami ścigania oraz na salach sądowych w całej Polsce, w połączeniu z bezwzględnym przestrzeganiem tajemnicy adwokackiej oraz zasad etyki zawodowej stanowi gwarancję naszej rzetelności i dyskrecji. Dzięki stałej współpracy z notariuszem, psychologiem, detektywem, komornikiem, doradcami podatkowymi oraz tłumaczami zapewniamy klientom kompleksową opiekę w sprawach, których się podejmujemy. Usługi świadczymy również w języku angielskim.

Zapraszamy do współpracy.

wróć do strony głównej