Ta strona używa plików cookies. Korzystając z naszej strony, wyrażają Państwo zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia końcowego. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w przeglądarce internetowej.

Zespół

Jarosław Kusz - adwokat, członek Izby Adwokackiej w Warszawie od 2006 roku, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Studiów Podyplomowych Prawa Karnego Materialnego i Procesowego na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Centrum Prawa Amerykańskiego przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jest adwokatem sądowym, doradza klientom oraz reprezentuje ich jako obrońca bądź pełnomocnik w sprawach karnych, rodzinnych i cywilnych. Aplikację adwokacką odbywał pod patronatem adwokata Krzysztofa Komorowskiego, byłego członka Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie oraz prezydium Naczelnej Rady Adwokackiej.

Do grona stałych współpracowników mecenasa Jarosława Kusza należą:

Mikołaj Budzikowski - adwokat, członek Izby Adwokackiej w Warszawie, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, doktor nauk prawnych. Specjalizuje się w sprawach cywilnych i administracyjnych.

Luka Szaranowicz - adwokat, członek Izby Adwokackiej w Warszawie, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwerytetu Warszawskiego, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Izby Adwokackiej w Warszawie. Specjalizuje się w sprawach karnych.

Karolina Dec - adwokatka, członkini Izby Adwokackiej w Warszawie, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Instytutu Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w sprawach cywilnych i rodzinnych.

Piotr Fidura - adwokat, członek Izby Adwokackiej w Warszawie, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego. Specjalizuje się w sprawach karnych.

Anna Przestrzelska - adwokatka, członkini Izby Adwokackiej w Warszawie, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku oraz studiów podyplomowych z zakresu pedagogiki resocjalizacyjnej w Pedagogium Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Warszawie. Specjalizuje się w sprawach cywilnych i rodzinnych.

Anna Jakubowska - asystentka odpowiedzialna za administracyjną obsługę kancelarii, absolwentka Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej.

Aby zapewnić Państwu kompleksową opiekę prawną oraz niezbędny komfort związany z powierzeniem nam sprawy, współpracujemy na stałe z notariuszami, psychologami, detektywami, mediatorami, doradcami podatkowymi i tłumaczami przysięgłymi.

wróć do strony głównej