Ta strona używa plików cookies. Korzystając z naszej strony, wyrażają Państwo zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia końcowego. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w przeglądarce internetowej.

Usługi

Pomagamy Państwu w sprawach z zakresu prawa karnego, rodzinnego i cywilnego, na każdym etapie postępowania. Bronimy interesów naszych mocodawców w sposób konsekwentny i odważny. Jednocześnie staramy się, aby nasi klienci w możliwie najmniejszym stopniu odczuwali stres związany z prowadzonym postępowaniem.

Reprezentujemy Państwa w trakcie postępowania przed wszystkimi organami ścigania oraz przed sądami pierwszej i drugiej instancji, a także przed Sądem Najwyższym. Udzielamy porad prawnych, sporządzamy pisma procesowe, prowadzimy negocjacje, przygotowujemy umowy i nadzorujemy ich wykonanie. Głównym obszarem działalności kancelarii jest Warszawa i jej okolice, ale podejmujmy się i prowadzimy sprawy w całej Polsce.

Wszystko, o czym dowiadujemy się w związku z udzielaniem pomocy prawnej, objęte jest tajemnicą adwokacką, a obowiązek jej zachowania jest nieograniczony w czasie. Bezwzględne przestrzeganie przez nas tajemnicy zawodowej oraz zasad etyki adwokackiej gwarantuje naszym klientom poczucie bezpieczeństwa i dyskrecji.