Ta strona używa plików cookies. Korzystając z naszej strony, wyrażają Państwo zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia końcowego. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w przeglądarce internetowej.

Sprawy rodzinne

Nasza kancelaria specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Mamy świadomość, jak wrażliwej materii dotykają sprawy z tej dziedziny, dlatego do problemów, z którymi zwracają się Państwo do nas, od początku podchodzimy z empatią i zrozumieniem. Spory rodzinne staramy się rozwiązywać poszukując kompromisu, w trosce o dobro małoletnich dzieci. W sytuacjach wymagających podjęcia zdecydowanych lub nagłych działań nie wahamy się wykorzystać wszelkich dostępnych środków prawnych dla ochrony interesów naszych klientów.

Na każdym etapie sprawy dokładnie wyjaśniamy Państwu prawne aspekty i konsekwencje podejmowanych lub planowanych działań. Wierzymy, że przyjazny i oparty na wzajemnym zaufaniu kontakt z adwokatem ułatwi Państwu przejście przez nierzadko trudne emocjonalnie sprawy rodzinne. W razie potrzeby współpracujemy z mediatorem, psychologiem, detektywem oraz notariuszem, aby udzielona Państwu pomoc miała charakter kompleksowy.

Pomagamy Państwu przede wszystkim w sprawach: rozwodowych, o podział majątku wspólnego, ustanowienie rozdzielności majątkowej, alimenty, ustalenie kontaktów z małoletnim, związanych z pochodzeniem dziecka, władzą rodzicielską oraz rozstrzyganiem o istotnych sprawach dziecka, a także dotyczących nieletnich (w ramach ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich).

wróć do strony głównej